מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשס״ח
18.08.2008
שלושת הקעמפים התאחדו למפגן אחדות מרשים ● גלריה
מפגן מרשים של שלושת הקעמפים המובילים "גן-ישראל - צבא הגאולה", "גן-ישראל ארץ-הקודש" ו"גן-ישראל - השלוחים הצעירים". הקעמפים התאחדו אתמול (ראשון) למפגן אחדות מרשים ומיוחד שנערך ב'לונה-גל' בעיר טבריה. למעלה מ-1000 ילדי חמד התאחדו במשך ארבע שעות לתוכנית מרתקת ומיוחדת שהפכה בשנים האחרונות למסורת מבורכת. במהלך התוכנית, אמרו הילדים את 12 הפסוקים על-פי הוראת הרבי ונהנו ממגוון אטרקציות משעשעות. צלם COL התלווה אל הילדים לאורך כל שעות האירוע ומגיש גלריה מרהיבה לגלריית תמונות
![שלושת הקעמפים התאחדו למפגן אחדות מרשים ● גלריה שלושת הקעמפים התאחדו למפגן אחדות מרשים ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfdd60b594_1546386902_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מ. וילהלם, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות