מערכת COL
|
יום ט"ז אב ה׳תשס״ח
17.08.2008
כך הפיקו אירוע בתשכ"ט בכפר-חב"ד ● היו ימים
שנה לאחר מלחמת 'ששת-הימים' (תשכ"ז), החליט הרב איצ'קה גנזבורג ע"ה לערוך בר-מצווה לילדי החיילים שנהרגו במלחמה. האירוע נערך מידי שנה ע"י צעירי אגודת חב"ד בחודשי הקייץ. בשנה הראשונה האירוע נערך ב'היכל-הפאר' בתל-אביב ובשנה השניה, מפאת חוסר מקום, הועבר להחצר שע"י בית שז"ר בכפר-חב"ד. באותה תקופה, ימי טרום חברות ההפקה המרשימות, נאלצו חסידים לסחוב ספסלים מבית-הכנסת עם סוסים ועגלות... לתגובות
![כך הפיקו אירוע בתשכ כך הפיקו אירוע בתשכ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfdb84dd03_1546386872_news_main_gallery.jpg)
צילום ארכיון: שמואל בן צבי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות