מערכת COL
|
יום י' אב ה׳תשס״ח
11.08.2008
למרות עליית מחירי הסולר, פעילות הספריה הניידת מתרחבת
ריכוז המגורשים מגוש-קטיף המתגורר בישוב יד-בנימין, זוכה להנות מהמבחר הרב שמציעה ספריית-חב"ד. לאחר פניות רבות מצד המגורשים תושבי יד-בנימין, החלה הספריה הניידת לבקר באופן קבוע ב'יד-בנימין' בכל יום רביעי אחה"צ. עשרות מנויים נרשמו ונהנים מספרים ברמה גבוהה, דיסקים, קלטות וסרטים והכל על טהרת הקודש. מנהל בית חב"ד הרב יגאל קירשנזפט מסר ל-COL כי "למרות עליית מחירי הסולר, בית-חב"ד מרחיב את הפעילות וכעת מבקרת הספריה הניידת בחמישה ישובים באופן קבוע".
![למרות עליית מחירי הסולר, פעילות הספריה הניידת מתרחבת למרות עליית מחירי הסולר, פעילות הספריה הניידת מתרחבת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfbd082410_1546386384_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות