מערכת COL
|
יום ט' אב ה׳תשס״ח
10.08.2008
צומת כפר-חב"ד חסומה לכניסת ויציאת כלי רכב
שערוריה: לפני שעה קלה חסמה משטרת התנועה כניסת רכבים לכפר-חב"ד (לבאים מכיוון צומת בית דגן), ויציאת רכבים מהכפר לעבר בית הרפואה "אסף הרופא". הסיבה: הרמזור הפסיק לעבוד. חברת החשמל עסוקה כעת בדברים חשובים יותר מאשר תיקון רמזור מרכזי בכניסה לישוב גדול במרכז הארץ, והתושבים נאלצים לסבול. המצב כרגע הוא שבאם תושב כפר-חב"ד מבקש להגיע לבית הרפואה "אסף הרופא" עליו לנסוע לבית דגן ושם לעשות פרסה. לחילופין, רכב שהגיע מבית דגן ומבקש לפנות שמאלה לכפר, צריך לנסוע עד לאסף הרופא ושם לבצע פרסה.
![צומת כפר-חב צומת כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfba1b1e8c_1546386337_news_main_gallery.jpg)
צומת כפר חב"ד חסומה לפני שעה קלה (צילום: י. בלינקו, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות