מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשס״ח
07.08.2008
שלוחי הרבי ללונג-איילנד התכנסו ● תמונות
ביום ראשון האחרון אירח בית חב"ד שבשכונת 'גרייט ניק' בראשות השליח הרב יוסי גאזינסקי את כינוס השלוחים השנתי לשלוחי הרבי ל'לונג איילנד'. במהלך הכינוס, דנו השלוחים בנושאים הקשורים לעבודת השליחות, בהרצאות, שיעורים, וסדנאות שנמסרו ע"י השלוחים עצמם לצד הנואמים המרכזים: הרב שלום דוכמן, מנהל 'כולל חב"ד', הרב יוסף שוסטרמאן, השליח לבוורלי הילס, והמשפיע הרב מיכאל זעליגסון. במקביל נערכה תוכנית מגוונת לשלוחות שהשתתפו בכינוס, וכן לילדי השלוחים שהגיעו לכינוס לתמונות נוספות
![שלוחי הרבי ללונג-איילנד התכנסו ● תמונות שלוחי הרבי ללונג-איילנד התכנסו ● תמונות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfa864dd9d_1546386054_news_main_gallery.jpg)
צילום: Elliot Moscowitz
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות