מערכת COL
|
יום ב' אב ה׳תשס״ח
03.08.2008
הרב אשכנזי יצא בראש צוות שוחטים לפולין
רבו של כפר-חב"ד הרב מרדכי שמואל אשכנזי יצא אמש (מוצאי שבת) בראש צוות שוחטים ומשגיחים לשחיטה לפולין. ל-COL נמסר כי זו הפעם הראשונה בה יוצאת משלחת של שוחטים ומשגיחים לשחיטה חב"דית בפולין ביוזמת ר' אליעזר שייקביץ מכפר-חב"ד. אל הרב אשכנזי הצטרף גם הרב מרדכי ביסטריצקי מד"א קריית חב"ד בצפת לתמונות נוספות
![הרב אשכנזי יצא בראש צוות שוחטים לפולין הרב אשכנזי יצא בראש צוות שוחטים לפולין](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bf943c52e5_1546385731_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מאיר דהן)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות