מערכת COL
|
יום ב' אב ה׳תשס״ח
03.08.2008
הרבי הרגיע: "לא לדאוג אודות הבת בירושלים, יהיה בסדר"
שבוע טוב: COL מתכבד להגיש את התוכנית השבועית והפופולרית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן, מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית המועברת כאן בשידור בלעדי בעברית ואנגלית ■ והשבוע: סיום מסכת מידות שעוסקת בענייני בית-המקדש, איך יכול הקב"ה להחריב את ביהמ"ק והרי יש הלכה מפורשת של "בית תשחית" ■ ובפינת הסיפור השבועי: סיפור מדהים מהרבי לצפייה - עברית ואנגלית
![הרבי הרגיע: הרבי הרגיע:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bf93ac179a_1546385722_news_main_gallery.jpg)
התוכנית בעברית:
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
The English shiur
לצפייה לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות