מערכת COL
|
יום כ"ח תמוז ה׳תשס״ח
31.07.2008
נציגי חב"ד בקריית מלאכי: שטיינר והרשקופ
חשיפה: נציגי חב"ד ברשימתו המאוחדת של ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה בבחירות שיערכו בעוד שלושה חודשים לראשות ומועצת העיר הם: ר' חיים שטיינר ור' אברהם הרשקופ, כך נודע ל-COL. הריכוז הגדול של חרדים בקריית מלאכי הוא כמובן נחלת הר חב"ד, ובשל כך בחר ראש העיר להעניק שני מקומות ריאליים בסיעתו. במקום הראשון יוצב מוטי מלכה, במקום השני: חיים שטיינר, בשלישי: חבר המועצה בוריס בורוכוב, וברביעי: אברהם הרשקופ. "מבחינת הכוח של חב"ד יש לנו יותר ממה שיש למלכה. אפשר לומר שמוטי מלכה הולך איתנו, ולא אנחנו איתו", אמר שטיינר ל-COL.● חיים שטיינר יכהן כנציג חב"ד בעיריית קרית מלאכי ● יוסף יוזביץ' פורש מהעירייה לטובת המוסדות
![נציגי חב נציגי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf8ddeaaf3_1546385629_news_main_gallery.jpg)
ר' אברהם הרשקופ משקיף על היחסים ההדוקים בין ראש העיר מוטי מלכה ור' חיים שטיינר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות