מערכת COL
|
יום כ"ה תמוז ה׳תשס״ח
28.07.2008
בשבוע הבא: 'דינר' למוסדות חב"ד באור יהודה
בשבוע הבא, יום ראשון, ב' מנחם-אב, יערך 'דינר' חגיגי למוסדות חב"ד באור יהודה. בתוכנית: מסע יהודי אל העבר - לחיות היום את המחר, מסע ברחובות העיר - סרט מרתק. את הערב ינעים הזמר החסידי ר' מנדי ג'רופי. במהלך הערב, יערך סיום מסכת וסיום הרמב"ם. ה'דינר' יערך באולמי "קינגסטון" באור יהודה. קוקטייל וקבלת פנים בשעה 19:30, ארוחת ערב חגיגית בשעה 20:30.
![בשבוע הבא: 'דינר' למוסדות חב בשבוע הבא: 'דינר' למוסדות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf84681809_1546385478_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות