מערכת COL
|
יום כ"ה תמוז ה׳תשס״ח
28.07.2008
ימי הבראשית של "מבצע בית הבחירה" ● היו ימים
הבוקר (שני) עלה לשידור ב"גלי-צה"ל" עו"ד ז'ידת דובר התנועה המוסלמית וזעם על הקמפיין של צעירי-חב"ד. אותו דובר, כנראה לא מודע לעובדה, שכבר עשרות שנים שבחב"ד מפיצים את נושא לימוד בית-הבחירה. במסגרת המדור "חב"ד בתקשורת", במסגרתו יפורסמו מפעם לפעם ב-COL קטעי ארכיון מהעיתונות על הפעילות החב"דית, אנו מפרסמים היום קטע עיתונות מלפני שנים רבות, המדווח על הפצת לימוד בית-הבחירה על-ידי צעירי-חב"ד לתצלום הכתבה
![ימי הבראשית של ימי הבראשית של](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf83e03eeb_1546385470_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות