מערכת COL
|
יום כ"ד תמוז ה׳תשס״ח
27.07.2008
נשות כפר-חב"ד יארחו את נשות גוש קטיף לערב עיון
תחת הכותרת "בואו לבנות את בית המקדש בביתנו, להוסיף אור וקדושה, ולבנות עולמנו", מזמינות נשות כפר-חב"ד את נשות מגורשי גוש קטיף, המתגוררות כיום ברחבי הארץ, לערב עיון בנושא "בית המקדש" שיערך ביום רביעי ה' אב, יום ההילולא של האר"י הק' באולם השמחות בכפר-חב"ד. הערב מאורגן על-ידי הגב' יהודית פיאמנטה, בסיוע בית חב"ד ניצן - גוש קטיף, בהנהלת הרב יגאל קירשנזפט, ובמהלכו ישאו דברים: הגב' שרה קפלן על "בית המקדש הכללי והפרטי", הרב זלמן נוטיק על "שירת הלויים", והגב' מרים סברדלוב על "לידה של משיח".
![נשות כפר-חב נשות כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf82500cc8_1546385445_news_main_gallery.jpg)
(ארכיון)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות