מערכת COL
|
יום כ"ד תמוז ה׳תשס״ח
27.07.2008
בתום חודש רצוף חוויות: נחתם הקעמפ בווסטמינסטר
בסוף-השבוע שעבר נחתם קעמפ "גן-ישראל" בווסטמינסטר, קולרדו, בניהולו של הרב בני בקרמן. הקעמפ נערך ארבעה שבועות ובו השתתפו עשרות-רבות של ילדים שנהנו ממגוון חוויות, הכוללות פעילות יהודית: סדנאות על החגים הבאים וקרבים ועוד. COL מגיש: קליפ וידאו מסכם וגלריית תמונות לוידאו וגלרייה
![בתום חודש רצוף חוויות: נחתם הקעמפ בווסטמינסטר בתום חודש רצוף חוויות: נחתם הקעמפ בווסטמינסטר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf812df975_1546385426_news_main_gallery.jpg)
ממראות קעמפ "גן-ישראל" שנחתם בסוף-השבוע ● צילום: חב"ד ווסטמינסטר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות