מערכת COL
|
יום כ"ד תמוז ה׳תשס״ח
27.07.2008
בתום שנת לימודים: הוסמכו תלמידי הסמיכה בגולדן-ביטש
בתום שנת לימודים מאומצת, תלמידי מכון הסמיכה בגולדן-ביטש, פלורידה, הוסמכו לרבנות בטקס מרשים שנערך באולם יוקרתי במיאמי. באירוע נכחו תומכי המכון, משפחות המוסמכים, רבנים ושלוחים ובראשם השליח הראשי לפלורידה הרב אברהם קארף. המכון הוקם בתחילת השנה על-ידי הרב בער'ל גוראריה והוא מנוהל על-ידי השליח הרב שי עמאר. COL מגיש גלריית תמונות מהמעמד לגלרייה
![בתום שנת לימודים: הוסמכו תלמידי הסמיכה בגולדן-ביטש בתום שנת לימודים: הוסמכו תלמידי הסמיכה בגולדן-ביטש](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf7fc8db0a_1546385404_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות