מערכת COL
|
יום כ' תמוז ה׳תשס״ח
23.07.2008
השלוחים ניחמו את משפחות החטופים
בתוכנית "6 עם" בערוץ 2, שודרה אתמול (שלישי) כתבה של העיתונאית סיוון-רהב מאיר על אלפי האנשים המגיעים לנחם בימים אלה את משפחות החיילים החטופים: רגב וגולדווסר. בכתבה נצפה שליח חב"ד בקריות הרב משה-שמואל אוירכמן, לצד השליח הרב שמואל ג'רופי, בפתח בית משפחת רגב לצפייה בוידאו ● 'מבצע תפילין' ליד ביתו של אלדד רגב הי"ד
![השלוחים ניחמו את משפחות החטופים השלוחים ניחמו את משפחות החטופים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf733542a4_1546385203_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות