מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ה׳תשס״ד
09.03.2004
מסיבת פורים במעון הנכים מרכז שיקום גראבסקי
מסיבת פורים מרגשת ושמחה במיוחד התקיימה במעון הנכים "מרכז שיקום גראבסקי" של "כולל חב"ד", במגדל העמק. את המסיבה ערכו בנות השרות הלאומי במגדל העמק, שחלק מהן פועלות באופן קבוע במוסד.
יחד עם בנות השרות הלאומי, עזרו בהכנת המסיבה גם חיילות הנח"ל המשרתות במגדל העמק, ואשר מתנדבות לעזור לנכים מידי יום בשעות הפנאי שלהן.
![מסיבת פורים במעון הנכים מרכז שיקום גראבסקי מסיבת פורים במעון הנכים מרכז שיקום גראבסקי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/03/5c2a7fdc6da16_1546289116_news_main_gallery.jpg)
את המסיבה הנחתה הגב' נעמי ברקין, המנהלת המקצועית של המוסד, והשתתפו בו כל צוות המוסד. משלוחי מנות לנכים וכן לכל המתנדבות חולקו ע"י מנהל המוסד הרב זאב קרומבי. אחד הנכים, אשר גדל כל חייו בקיבוץ, אמר לרב קרומבי: "זו פעם ראשונה שאני נהנה במסיבת פורים. עד היום חשבתי שזהו חג רק לילדים. אולם, המסיבה הזו הייתה פשוט נפלאה".
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
מצוינים
ט"ז אדר ה׳תשס״ד
הרבי העדיפ את המילה מצוינים על המילה נכים -- כידוע!
3.
אכלתי שם
ט"ז אדר ה׳תשס״ד
כמו כל בחור- אצל סגל