מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תשס״ח
25.07.2008
כיצד נמתיק את ימי "בין המצרים" ● שיעור עם הרב טייב
במסגרת פירסום שיעורי התורה והחסידות ברשת האינטרנט אותה מוביל, מזה זמן רב, מרכז התקשורת החב"די -COL, אנו מתכבדים להגיש שיעור בחסידות בלקו"ש חלק ל"ג, שיחה לפרשת מטות, העוסקת בימי שלושת השבועות, עם הרב מיכאל טייב משפיע ומג"ש בישיבת "אור שמחה"-הבוכרים בכפר-חב"ד הידוע בסגנונו המיוחד ■ מדוע כשהקב"ה רוצה להראות שהנבואה תגיע מהר, הוא מראה לנביא מקל שקד (שהשקד פורח מהר), אך למעשה מראה מקל בלי שקד? וגם: כיצד נמתיק את ימי "בין המצרים"? ■ שיעורו של הרב טייב בצרפתית יפורסם בהמשך לצפייה (35:00)
![כיצד נמתיק את ימי כיצד נמתיק את ימי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf714a00f4_1546385172_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (ולמסך מוגדל)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (ולמסך מוגדל)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות