מערכת COL
|
יום י"ט תמוז ה׳תשס״ח
22.07.2008
ליברמן עשה קמפיין בחב"ד למען מקיין
הדרך לנשיאות עוברת בחב"ד: הסנטור היהודי-אמריקאי ג'וזף ליברמן ביקר השבוע בבית-כנסת חב"ד "השול" בבל-הרבור, פלורידה. ליברמן נמצא בשכונת היוקרה המאוכלסת ברובה על-ידי יהודים עשירים כדי לשבח את המועמד המועדף עליו לנשיאות ארה"ב - ג'ון מקיין. 400 איש חיכו לו באולם בית-הכנסת ואת פניו קיבל השליח הרב שלום-בער ליפסקר. השניים נועדו לפני-כן לארוחת-צהריים פרטית. ליברמן כבר ביקר במקום פעמים רבות - גם במסגרת התמודדותו לסגנות הנשיא לתמונות נוספות
![ליברמן עשה קמפיין בחב ליברמן עשה קמפיין בחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf6c69f643_1546385094_news_main_gallery.jpg)
הסנטור היהודי ג'ו ליברמן עם הרב שלום-בער ליפסקר, אתמול ● צילום: COL
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf6c7eb8c6_1546385095_news_images_gallery.jpg)
ליברמן התקבל בהתלהבות על-ידי מקומיים שהכירוהו מביקורים קודמים
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות