מערכת COL | יום י"ח תמוז ה׳תשס״ח 21.07.2008

הרב שפירא ממיאמי אורח 'חזון אליהו' בתל אביב

היום, נערך ביקור רב רושם של הרב יהודה לייב שפירא ראש הישיבה גדולה במיאמי ומראשי הרבנים בארה"ב בישיבת חב"ד ליובאוויטש 'חזון אליהו' בתל אביב. כשאת פניו מקבל ראש הישיבה הרב מאיר אריה שמערלינג ■ האורח התרשם מאוד מרמת הלימודים הגבוהה כמו מרצינותם הרבה של התלמידים, וציין זאת בפני צוות הישיבה. בסיום פנו התלמידים בשאלות על על השיעור והרב שפירא השיב בבהירות רבה על השאלות  לסיפור המלא
הרב שפירא ממיאמי אורח 'חזון אליהו' בתל אביב
היום, נערך ביקור רב רושם של הרב יהודה לייב שפירא ראש הישיבה גדולה במיאמי ומראשי הרבנים בארה"ב בישיבת חב"ד ליובאוויטש 'חזון אליהו' בתל אביב. כשאת פניו מקבל ראש הישיבה הרב מאיר אריה שמערלינג.

בתחילת הביקור שוחח הרב שפירא עם התלמידים בסוגיא הנלמדת הרב שפירא שהתרשם מאוד מרמת הלימודים הגבוהה כמו מרצינותם הרבה של התלמידים, וציין זאת בפני צוות הישיבה.

לאחר מכן מסר הרב שפירא בפני תלמידי הישיבה ואברכי הכולל שיעור מעמיק שזור בגאונות והסברה נפלאה בשיחה של הרבי על הלכות בית הבחירה להרמב"ם, בתוך דבריו סיפר לתלמידים על צורת העריכה של ה'שיחות' בהם היה שותף, וכן סחף את הבחורים לתיאורים חיים מהתוועדויות של הרבי.

בסיום פנו התלמידים בשאלות על על השיעור והרב שפירא השיב בבהירות רבה על השאלות כשלסיום אמר כי בביקורו הבא בארה"ק הוא ישמח להגיע לביקור נוסף בישיבה, בתקווה שעד הביקור הבא יבוא משיח צדקנו ויגאלנו.
     
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.