מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ה׳תשס״ד
09.03.2004
שיתוף פעולה בין עירית רעננה ל"יד ביד" לוד
ראש פורום של סגני ראשי ערים בישראל, מר עוזי כהן שמשמש כסגן ראש עירית רעננה, ומראשי תנועת הליכוד בישראל, הגיע לביקור במפעלי החסד "יד ביד" בלוד, כדי לראות מקרוב את הפעילות העניפה בקרב אלפי משפחות נזקקות וקשיי יום.
מר כהן הביע להרב יעקב גלויברמן העומד בראש הפעילות, את הערכתו על התרומה לקהילה. והזמין את הרב גלויברמן לפגישת עבודה בעירית רעננה, לשיתוף פעולה בפרוייקטים למען הקהילה.
![שיתוף פעולה בין עירית רעננה ל שיתוף פעולה בין עירית רעננה ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/03/5c2a7fd7661fc_1546289111_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
יענקלה
ט"ז אדר ה׳תשס״ד
הכותרת צריכה להיות יענקל'ה וגברתנים
2.
תגובה ל2
ט"ז אדר ה׳תשס״ד
כל הכבוד, גלויברמן בעשיה נטו.