מערכת COL
|
יום י"ח תמוז ה׳תשס״ח
21.07.2008
תלמידי כיתה ח' ציינו את סיום השנה בפתח תקווה
תלמידי כיתה ח' בתלמוד-תורה 'צמח-צדק' חב"ד בעיר פתח תקווה, נפגשו למסיבת סיום שנה, שנערכה ביום חמישי האחרון בכפר-חב"ד. תחילה ביקרו הילדים והוריהם בבית אגודת חסידי ב"ד '770' בכפר-חב"ד, שם התפללו ב"חדרו של הרבי". משם יצאו הילדים והוריהם למסיבת הסיום שנערכה בעזרת נשים של בית הכנסת "בית מנחם", שם חולקו תעודות הצטיינות, ונשאו דברים: המחנך ר' אריאל מדר, המנהל הרב מאיר בסטומסקי, סגן המנהל ר' יוסף חדד, המנהל החינוכי ר' יצחק אבוקסיס, ונציג ההורים ר' יצחק לבקביקר לתמונות נוספות
![תלמידי כיתה ח' ציינו את סיום השנה בפתח תקווה תלמידי כיתה ח' ציינו את סיום השנה בפתח תקווה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf6197d013_1546384921_news_main_gallery.jpg)
(צילום: י. בלינקו, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות