מערכת COL
|
יום י"ד תמוז ה׳תשס״ח
17.07.2008
גם האסירות התוועדו בחג הגאולה
התוועדות מיוחדת והרצאה לכבוד חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז התקיימה בין כותלי כלא הנשים 'נוה תירצה' שברמלה, עם המרצה החב"די הרב איל ריס מצפת. בין הנושאים שנידונו בהרצאה: משמעות חג הגאולה, משמעות השמות ע"פ הקבלה, מנהגי יום ההולדת ע"פ החסידות, ועוד. בארוע השתתפו כ- 20 אסירות, הוא נמשך כ-3 שעות, ולווה בהרגשה מיוחדת של חירות והתרוממות הרוח בבית האסורים המשתתפות ונציגות הנהלת בית המאסר ביקשו לקיים ארועי קבלה וחסידות נוספים בעתיד.
![גם האסירות התוועדו בחג הגאולה גם האסירות התוועדו בחג הגאולה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf5e68560d_1546384870_news_main_gallery.jpg)
הרב איל ריס על רקע 'נוה תירצה'
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות