מערכת COL
|
יום י"ד תמוז ה׳תשס״ח
17.07.2008
תמונת הלילה ● ניו-יורק
גביר ומשפיע. הרב מענדל וועכטר, המשפיע החסידי וראש כולל בנחלת הר-חב"ד, ישב אמש (רביעי) להתוועדות מצומצמת בבית ר' נחום פינסון בקראון-הייטס. בין המסובים היו האחים הנגידים ר' שלום-בער דרייזין ור' מענדל דרייזין שחזרו על סיפורים ששמעו מאביהם הידוע הרב אברהם מאיור (דרייזין) ע"ה, בעיקר מהימים הראשונים לבואו לבית-חיינו - 770 לתמונות נוספות
![תמונת הלילה ● ניו-יורק תמונת הלילה ● ניו-יורק](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf5d3db19e_1546384851_news_main_gallery.jpg)
זכרונות מבית אבא. ר' שלום-בער דרייזין (שני מימין) מספר זכרונות מאביו, אמש ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות