מערכת COL
|
יום י"ד תמוז ה׳תשס״ח
17.07.2008
נציגות חב"דית באירוע הסובלנות של נשיא רובע ברוקלין
לקראת המירוץ לראשות עיריית ניו-יורק, קיים נשיא רובע ברוקלין היהודי, מרטי מרקוביץ', יום אחדות ואמפטיה בין הלבנים והשחורים. באירוע נטלו חלק נציגים משני הקבוצות ובתוכם גם עסקנים חב"דיים משכונת קראון-הייטס: ר' חנינא שפערלין ור' צבי לאנג חברי 'ועד הקהל' ור' אברהם לידר. במהלך האירוע שפערלין ולאנג נשאו דברים שזכו למחיאות-כפיים מצד המשתתפים. כזכור, לפני מספר ימים ביקר מרקוביץ' באהל הקדוש, כפי שדווח בלעדית ב-COL.
![נציגות חב נציגות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf5ac2775d_1546384812_news_main_gallery.jpg)
ר' אברהם לידר במפגן אחדות עם שחורים בברוקלין, היום ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות