מערכת COL
|
יום י"ג תמוז ה׳תשס״ח
16.07.2008
להקת ג'אז שחורה ניגנה עם חזן חסידי
משתתפי הקרנבל היהודי בעיירה גילפורד, קונטיקט, נהנו משילוב מוסיקלי לא-שגרתי: להקת הג'אז השחורה "אפרו-סמיטיק אקפיריאנס" סיפקה מוסיקת ליווי יהודית לשירתו של החזן ר' מוטי זיגלבוים מקראון-הייטס. הופיע גם הת' נתן זאנד ששר במספר שפות. הקרנבל בארגון השליח הרב יוסי יפה ורעייתו כלל דוכנים שהראו איך עדות שונות מכינות את המאכלים המפורסמים שלהם ואיך כותבים ספרי-תורה - גם הוא מחזה לא שכיח בעיירות השוכנות לאורך קו החוף של קונטיקט. הקרנבל נמשך לאורך היום כולו ומשך אליו מגוון גדול של אנשים.
![להקת ג'אז שחורה ניגנה עם חזן חסידי להקת ג'אז שחורה ניגנה עם חזן חסידי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf5414121b_1546384705_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות