מערכת COL
|
יום י"ב תמוז ה׳תשס״ח
15.07.2008
בניצן ציינו 3 שנים לנס ההצלה מירי הפצמ"ר
התוועדות מרגשת נערכה בישוב ניצן למגורשי 'גוש-קטיף'', לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, ובמלאות 3 שנים לנס ההצלה של ר' זאב רבנוי מקליפורניה, ור' יגאל קירשנזפט מנהל בית חב"ד גוש קטיף, שניצלו מירי פצמ"ר בגוש-קטיף כחודש לפני הגירוש. עם המגורשים התועד הרב מרדכי לאופר מאשדוד שסיפר סיפורים מרתקים אודות מסירות הנפש של אדמו"ר הריי"צ נ"ע, וחיבר זאת עם מסירות הנפש של תושבי 'גוש-קטיף'. במהלך ההתוועדות, צפו המשתתפים בסרט "הגחלת".
![בניצן ציינו 3 שנים לנס ההצלה מירי הפצמ בניצן ציינו 3 שנים לנס ההצלה מירי הפצמ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf4f363de2_1546384627_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות