מערכת COL
|
יום ט' תמוז ה׳תשס״ח
12.07.2008
החב"דניקים פרצו לשידור עם חלה ענקית
דרמה בקליפורניה: שני אנשי חב"ד פרצו לתחנת הרדיו "טאלק ספורט" בלוס-אנג'לס עם חלה ענקית בידיהם וקטעו את השידור כשביקשו מהשדרנים היהודים להניח איתם תפילין. טוב, אולי המילה דרמה קצת מוגזמת אבל מאזיני התוכנית בהחלט הופתעו. הרב חיים-נחום קונין והרב חיים מרקוס, העובדים בימים אלו על הפקת מופע ה'טלטון' הטלוויזיוני, התקבלו באולפן על-ידי מייקל תומפסון, ויק ג'ייקובס וסטיב הרטמן. "קיבלנו הרבה תגובות לאחר התוכנית - שלושתם הבטיחו להגיע לטלטון", סיפר קונין לצוות COL בארה"ב השוהה בקליפורניה בימים אלה. במהלך השבוע הקרוב יסקר הצוות את האירועים שיתרחשו בקליפורניה.
![החב החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf46122ab0_1546384481_news_main_gallery.jpg)
תומפסון, הרב קונין, ג'ייקובס והרטמן באולפן הרדיו, יום שישי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות