מערכת COL
|
יום ז' תמוז ה׳תשס״ח
10.07.2008
ירושלים: הוכנס ספר-תורה לבית-כנסת בשיכון חב"ד
הכנסת ספר-תורה לבית-הכנסת המרכזי בשיכון חב"ד בירושלים נערכה אתמול (רביעי) בהשתתפות מאות חסידים. לאחר סיום כתיבת האותיות יצאה התהלוכה מבית משפחת מרגליות ברוב שירה וזמרה, כשילדי צבאות-השם מחזיקים בידיהם לפידים. התהלוכה המשיכה לבית-הכנסת שם נערך הקפות וסעודת המצווה כנהוג לגלריית תמונות
![ירושלים: הוכנס ספר-תורה לבית-כנסת בשיכון חב ירושלים: הוכנס ספר-תורה לבית-כנסת בשיכון חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf3d286369_1546384338_news_main_gallery.jpg)
הכנסת ספר-התורה לבית-הכנסת בשיכון חב"ד, אמש ● צילום: יואל בלינקו, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות