מערכת COL
|
יום ו' תמוז ה׳תשס״ח
09.07.2008
הרב דייטש התוועד בבורו פארק במוצאי ג' תמוז
ביום ראשון בערב, מוצאי ג' תמוז, לאחר תפילת המנחה, התאסף קהל רב להתוועדות חסידית עם הרב חיים-שלום דייטש בבית הכנסת "היכל מנחם" בשדרה ה-16 בשכונת בורו פארק. הרב דייטש דיבר בארוכה על "דחילו ורחימו ודחילו, שהיא "אהבה עליונה" ולאחר מכן "יראה", ורק לאחר מכן "אהבה תחתונה", וכן על "ירידה לצורך העליה".
![הרב דייטש התוועד בבורו פארק במוצאי ג' תמוז הרב דייטש התוועד בבורו פארק במוצאי ג' תמוז](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf37cf2a97_1546384252_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות