מערכת COL
|
יום כ"ו סיון ה׳תשס״ח
29.06.2008
מפכ"ל ניו-יורק: "מצפה לקראון-הייטס תקופה חדשה"
הדחתו של מפקד מחוז 71 המפקח על קראון-הייטס, פרנק ווגה, עמד במרכז נאומו של מפכ"ל משטרת ניו-יורק, ריי קליי, שנשא דברים במהלך אסיפה של ארגון JCRC בסוף-השבוע. "מצפה לקראון-הייטס תקופה חדשה", אמר קליי. "משטרת ניו-יורק עומדת לצד כל תושבי השכונה שרוצים שקט ושלווה". המפכ"ל סיפר, כי כעת שוהים 100 שוטרים בשכונה שדואגים לביטחונם של התושבים. בסיום האירוע, הוא שוחח עם חבריי ועד הקהל: ר' חנינא שפערלין ור' צבי לאנג. כפי שפורסם ב-COL, במהלך הימים הקרובים, המפקד פיטר סימאנטי יחליף את מקומו של ווגה לתמונות נוספות
![מפכ מפכ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bef9852690_1546383256_news_main_gallery.jpg)
100 שוטרים מוצבים בקראון-הייטס. המפכ"ל ריי קליי במהלך נאומו ● צילום בלעדי: COL
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bef98c8c05_1546383256_news_images_gallery.jpg)
מימין: חברי וועד הקהל: ר' חנינא שפערלין ור' צבי לאנג, המפכ"ל קליי ור' אלי סלווין
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות