מערכת COL
|
יום כ"ד סיון ה׳תשס״ח
27.06.2008
המתנה שהתלמידים הגישו למשגיח הישיבה: iPod
מתיבתא חב"ד במונטריאול סיים שנת לימודים עם אירוע מכובד בהשתתפות רבני הישיבה הקטנה, התלמידים והוריהם. הוא נפתח בהקראת מכתב מהרבי לבוגרי הישיבה בתשמ"ה על-ידי המשפיע הרב גרשון צירקינד ותורגם על-ידי הרב שמואל וויספיש ר"מ במתיבתא. נציג ההורים הודה לרבנים על ההישגים וההשקעה הרבה. נציג הבחורים הת' אברהם-צבי ענגל דיבר בענייני חסידות והפתיע את המשגיח הרב צבי-הירש רסקין עם מכשיר iPod חדש המכיל 160 גיגה של שיחות-קודש ומאמרי חסידות. "המתנה הזו היא מכולנו", הוא אמר. לכל תלמיד הוענקה ספר ותעודה מהרב מנחם מלול והרב דוד-רפאל באנון העניק פרס מיוחד ללומדי מסכת בבא-בתרא בעל-פה לתמונות
![המתנה שהתלמידים הגישו למשגיח הישיבה: iPod המתנה שהתלמידים הגישו למשגיח הישיבה: iPod](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bef4de2c7d_1546383181_news_main_gallery.jpg)
הרב צירקינד והרב רסקין בפתיחת האירוע ● צלם COL במונטריאול
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות