מערכת COL
|
יום כ"ג סיון ה׳תשס״ח
26.06.2008
שינויים בהסדרי התנועה במפגש רכבת כפר חב"ד
שימו לב: רכבת ישראל מודיעה על שינויים בהסדרי התנועה במפגש הרכבת נכפר חב"ד למספר שעות: החל מיום חמישי, ל' סיוון (3.7.08), בשעה 21:00 ועד למחרת, יום שישי א' תמוז, בשעה 06:00 יסגר קטע הדרך מכפר חב"ד לצפירה/בית רבקה בשני הכיוונים. משמעות הסגירה: חסימת הכביש משני הכיוונים כנ"ל. יש לנסוע בדרכים חלופיות: כביש מס' 1 וכביש מס' 44
![שינויים בהסדרי התנועה במפגש רכבת כפר חב שינויים בהסדרי התנועה במפגש רכבת כפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bef126272f_1546383122_news_main_gallery.jpg)
הכביש המחבר בין פסי הרכבת לכפר-חב"ד ב'. ייסגר לתנועה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות