מערכת COL
|
יום כ"ג סיון ה׳תשס״ח
26.06.2008
כן עוזב: פקד קראון-הייטס יועבר "תוך ימים ספורים"
פקד אחראי ברובע 71 במשטרת ניו-יורק פרנק ווגה יקבל בעיטה כלפי מעלה. תושבי קראון-הייטס, השכונה עליה מפקח, ביקרו קשות את ניהולו והעלייה בפשע ברחובות. "הם מקדמים אותו ל'פקד מלא' ברובע 122 בסטטן-איילנד", גורם מסר ל-COL. "זה יקרה תוך ימים ספורים". הוא סירב לגלות מי הפקד הנכנס. כזכור, לאחר שפורסמו ידיעות על עזיבתו, ווגה הגיב: "הוטל עליי שירות של ארבע שנים ואני מתכוון לסיימם במלואם". עסקן שכונתי הוסיף היום: "תוך 24 שעות נדע מי מחליף אותו. מה שאנחנו צריכים זה אדם שמכיר את הקהילה היהודית או שירת בשכונה עם יהודים אורתודוקסים" לתגובות
![כן עוזב: פקד קראון-הייטס יועבר כן עוזב: פקד קראון-הייטס יועבר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2beecab5ff7_1546383050_news_main_gallery.jpg)
פרנק ווגה ברחובות קראון-הייטס. התושבים מתחו ביקורת • צילום: יעקב שוחט, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות