מערכת COL
|
יום כ' סיון ה׳תשס״ח
23.06.2008
שמונה שנים לפטירת הרב מארלאו ע"ה ● זכרון להולכים
תושבי קראון-הייטס מציינים היום (כ' סיוון) 8 שנים לפטירתו של הרב יהודה קלמן מארלו ע"ה. הרב מארלאו שימש כר"מ בישיבת 'תומכי-תמימים' והעמיד תלמידים הרבה, ומאוחר יותר נבחר לכהן כמרא דאתרא דבית הכנסת שב-770, ומונה לחבר הבד"ץ דשכונת קראון הייטס. היה מקושר פנימי לרבותינו נשיאינו ולתורתם ובמיוחד לכ"ק אדמו"ר אשר ממנו זכה לקירוב פנימי. חיזק רוחם של אנ"ש בהתקשרות לנשיא הדור והוראותיו ובפרט בעניני גאולה ומשיח. נולד בח' אדר ה'תרצ"ב בפרנקפורט ונפטר בשנת ה'תש"ס. מנ"כ בניו יורק ליד אהל הק'. ('זכרון להולכים').
![שמונה שנים לפטירת הרב מארלאו ע שמונה שנים לפטירת הרב מארלאו ע](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bed4ebb6cc_1546382670_news_main_gallery.jpg)
הרב יהודה קלמן מארלו ע"ה * צילום רפרודוקציה: אשר ליצמן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות