מערכת COL
|
יום י"ט סיון ה׳תשס״ח
22.06.2008
השליח מתאילנד ינאם בכנס "איחוד מוסדות גור"
במלון "דורינט הוטל" זייפלד שבאוסטריה, תיערך, בעוד כשבועיים, הוועידה הרביעית של פורום היגוי כלכלי של איחוד מוסדות גור. במהלך סעודת ה'דינר' המרכזית, ישא דברים שליח חב"ד בתאילנד, הרב יוסף-חיים קנטור, בנושא: "שלוחי מצווה שנותנים נפשם בשליחותם". יצויין, כי אין זה שיתוף הפעולה הראשון בין שני החצרות הגדולות במיגזר החסידי: לפני כשלושה חודשים, דווח ב-COL, כי "גור וחב"ד ישתפו פעולה בביטוחי הפנסיה של העובדים".
![השליח מתאילנד ינאם בכנס השליח מתאילנד ינאם בכנס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bed0fcf7f9_1546382607_news_main_gallery.jpg)
שליח חב"ד בתאילנד, הרב יוסף-חיים קנטור (ארכיון: מאיר דהן)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות