מערכת COL
|
יום ט"ז סיון ה׳תשס״ח
19.06.2008
יום קהילה ומשטרה נערך בכפר-חב"ד ● גלריה
יום קהילה ומשטרה נערך אתמול (רביעי) לבנות כפר-חב"ד. ביום המיוחד נטלו חלק: אנשי ארגון "איחוד הצלה", מתנדבי משמר-הגבול - כפר-חב"ד ויחידות מיוחדות של המשטרה (כלבנים). באירוע נכחו גם: יו"ר ועד כפר-חב"ד ר' בנימין ליפשיץ וראש מועצת עמק-לוד מנשה משה. צלם COL היה שם לגלריית תמונות
![יום קהילה ומשטרה נערך בכפר-חב יום קהילה ומשטרה נערך בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bec7fbe03a_1546382463_news_main_gallery.jpg)
למעלה: ילדות כפר-חב"ד צופות בהדמיה של פיצוץ חפץ חשוד ● צילומים: יואל בלינקו, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות