מערכת COL
|
יום י"ב אדר ה׳תשס״ד
05.03.2004
המרגמות נפלו ומסיבת פורים המשיכה כרגיל
הערב (חמישי) נערך ערב חב"ד לנשות חבל-עזה שאורגן על-ידי נשות חב"ד בחבל עזה. סמוך לתחילת האירוע, נפלו שתי פצצות מרגמה סמוך לאולם נערכה המסיבה. הדבר לא מנע מכ-200 נשים להשתתף בערב, לרקד ולשמוח שעות ארוכות. הנשים הציגו קטעים ממגילת אסתר, ושמעו על הפן החסידי שמאחורי המגילה.
![המרגמות נפלו ומסיבת פורים המשיכה כרגיל המרגמות נפלו ומסיבת פורים המשיכה כרגיל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/03/5c2a7f3c1d95d_1546288956_news_main_gallery.jpg)
המרגמות נפלו והמסיבה המשיכה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות