מערכת COL | יום י"ג סיון ה׳תשס״ח 16.06.2008

אוסטרליה: סיום הרמב"ם הראשון בעולם ● תמונות

תגיות: סיום הרמב"ם
יריית הפתיחה לחגיגות סיומי הרמב"ם העולמי ה-26 ותחילת מחזור לימוד הרמב"ם ה-27 הייתה בישיבה סענטער - מרכז חב"ד בניו סאוט וויילס בה חגגו את הסיום ברוב פאר והדר עם סעודה לגמרה של תורה ■ את הפתיחה למחזור ה-27 עשה זקן רבני חב"ד הרב מנחם מענדל הכהן פלדמן מבאלטימור, המרא דאתרא ושליח הראשי בניו סאוט וויילס אוסטרליה הרב פנחס הכהן פלדמן שדיבר על חיזוק ההתקשרות לרבי שזהו בפרט על ידי לימוד הרמב"ם  לסיפור המלא  
אוסטרליה: סיום הרמב

יריית הפתיחה לחגיגות סיומי הרמב"ם העולמי ה-26 ותחילת מחזור לימוד הרמב"ם ה-27 הייתה בישיבה סענטער - מרכז חב"ד בניו סאוט וויילס בה חגגו את הסיום ברוב פאר והדר עם סעודה לגמרה של תורה.

באירוע נטלו חלק 130 אנשים, נשים וטף שהגיעו להשתתף בשמחה של תורה ושמחה של מצוה. את הסיום ואמירת הדרן אמר הרב יוסף יצחק הכהן פלדמן, מנהל הישיבה גדולה ומכון לסמיכה.

את הפתיחה למחזור ה-27 עשה זקן רבני חב"ד הרב מנחם מענדל הכהן פלדמן מבאלטימור, המרא דאתרא ושליח הראשי בניו סאוט וויילס אוסטרליה הרב פנחס הכהן פלדמן שדיבר על חיזוק ההתקשרות לרבי שזהו בפרט על ידי לימוד הרמב"ם.

הרב מרדכי בינשטאק משגיח בישיבה גדולה ומורה בחדר חזר על פילפול בתורת הרבי. הרב דניאל קיי משגיח הישיבה גדולה ומכון לסמיכה גולל את תחילת מבצע הרמב"ם כאחד מהתלמידים השלוחים במרוקו.

עוד נשאו דברים: הרב שבתאי טיאר, הרב איתמר הצבי, מר צבי הלוי רונא, ועוד.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.