מערכת COL
|
יום י"ד סיון ה׳תשס״ח
17.06.2008
מנגן ושר
אם עד היום נהנתם לשמוע את קולם הערב של ילדי מקהלת "הניצוצות" משכונת קראון-הייטס, בקרוב תראו אותם גם מנגנים בכלי-נגינה. בשבועות האחרונים הילדים עוברים אימונים מוזיקליים, בעיקר בגיטרה וחליל, על-ידי מורה מיוחד שהושכר לשם-כך. ילדי המקהלה לומדים במוסדות החינוך השונות בשכונה. צוות COL בניו-יורק הצטרף לאימונים ותיעד את הדבר הבא של "הניצוצות" לצפייה בוידאו, גלריית תמונות
![מנגן ושר מנגן ושר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2beb3814233_1546382136_news_main_gallery.jpg)
בחליל ובגיטרה. ילדי קראון-הייטס מתלמדים ● צילומים: יעקב שוחט, COL ● וידאו: מנדי לואיס, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות