מערכת COL
|
יום ב' סיון ה׳תשס״ח
05.06.2008
התורה התקבלה בכפר בזיקוקים ולפידים ● גלריה
הלילה (חמישי) הוכנס ספר-תורה חדש לבית-הכנסת 'שערי-אליהו' בכפר-חב"ד. התהלוכה יצאה מביתו של ר' מנחם אסולין מכפר-חב"ד, דודו של התורם ר' גבריאל בוזגלו שתרם את הספר ואת השיפוץ שנערך בבית-הכנסת לאחרונה לזכותו של אביו, ר' אליהו בוזגלו לגלריית תמונות
![התורה התקבלה בכפר בזיקוקים ולפידים ● גלריה התורה התקבלה בכפר בזיקוקים ולפידים ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2be9ae408ce_1546381742_news_main_gallery.jpg)
ממראות הכנסת ספר-התורה בכפר-חב"ד, הלילה ● צילומים: יוסי רייכמן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות