מערכת COL
|
יום א' סיון ה׳תשס״ח
04.06.2008
ברוך דיין האמת: ר' אהרן לסקי ע"ה
בצער התקבלה הידיעה על פטירתו של ר' אהרן לסקי, תושב קראון-הייטס שסבל בתקופה האחרונה ממחלה קשה. במשך שנים הוא התגורר בשכונת איסט פלטבוש והתפלל בבית-הכנסת של הרב JJ העכט ע"ה. לאחר העברתו לקראון-הייטס, הוא התפלל בבית-הכנסת של הרב שיין. הוא הותיר אחריו, ייבדלו לחיים טובים, רעייתו הניה, ובתו ציפי יוניק. הלווייתו יצאה אמש (שלישי) מבית ההלוויות "שומרי הדת", ועברה דרך 770 בדרכה האחרונה לארץ-ישראל.
![ברוך דיין האמת: ר' אהרן לסקי ע ברוך דיין האמת: ר' אהרן לסקי ע](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2be959aa628_1546381657_news_main_gallery.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות