מערכת COL
|
יום א' סיון ה׳תשס״ח
04.06.2008
המפגש הנוסטלגי בין המפכ"ל לר' ישראל שם-טוב ● וידאו
מיוחד ל-COL: במהלך הפיקניק המאוחד של המשטרה שנערך השבוע בקראון-הייטס, מפכ"ל המשטרה ריי קלי פגש בר' ישראל שם-טוב, החסיד המיתולוגי שעסק בעבר בשמירת השכונה. "הוא עדיין כאן. הוא אדיר", קלי קרא בהתפעלות למראהו. "אתה אגדה, אתה יודע?". ר' ישראל איחל לו שיוכל להביא ביטחון לשכונה. קלי ענה: "אולי נצטרך את עזרתך כאן" ושאל על אחיו המנוח ר' מענדל שם-טוב ע"ה שהקים את 'ועד הקהל' של השכונה. COL תיעד את המפגש לצפייה בוידאו
![המפגש הנוסטלגי בין המפכ המפגש הנוסטלגי בין המפכ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2be94fa4cd7_1546381647_news_main_gallery.jpg)
ר' ישראל שם-טוב (מימין) במפגש עם מפכ"ל המשטרה, השבוע ● צילום וידאו: מנדי לואיס, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות