מערכת COL
|
יום כ"ט אייר ה׳תשס״ח
03.06.2008
השליח מגלם את משה רבינו ● מה דעתכם?
בשנים האחרונות, שלוחים רבים החלו לנצל את המולטימדיה בכדי להגיע לקהלים נרחבים. אחד השלוחים המנצלים בקביעות את המדיה, הוא שליח חב"ד בלונג-ביטש בניו-יורק, הרב אלי גודמן שהגיע למקום לפני 3 שנים. לרגל חג-השבועות הוא העלה לרשת סרטון חביב, בו הוא מגלם את דמותו של משה רבינו לצפייה בוידאו ● מה דעתכם? בואו והגיבו באמצעות מערכת התגובות >>>
![השליח מגלם את משה רבינו ● מה דעתכם? השליח מגלם את משה רבינו ● מה דעתכם?](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2be8efef7b0_1546381551_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות