מערכת COL
|
יום כ"ט אייר ה׳תשס״ח
03.06.2008
והזוכה בהגרלת 18 אלף דולר הוא...
ארגון "הצלה" בשכונת קראון-הייטס ערך אתמול (שני) ערב הרצאות בהשתתפות רופאים וקרדיולוגים בנושא שבץ והתקפי לב באולם ה'ליובאוויטשר ישיבה'. קהל של גברים ונשים הקשיבו לנואמים המכובדים מהמרכז הרפואי 'מיימונידיס' ונוספים וחיכו לסוף בציפייה - הגרלת ענק על 18 אלף דולר שהורכב מהשתתפות כספית של התושבים. הזוכה היה ר' מענדל בארטפילד מרחוב קראון לתמונות
![והזוכה בהגרלת 18 אלף דולר הוא... והזוכה בהגרלת 18 אלף דולר הוא...](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2be8c91def2_1546381513_news_main_gallery.jpg)
הצ'ק הענק מוצג באירוע של 'הצלה', אתמול בקראון-הייטס ● צילום: יעקב שוחט, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות