מערכת COL
|
יום כ"ח אייר ה׳תשס״ח
02.06.2008
תלמידי הסמיכה במוריסטאון נבחנו אצל אב"ד אונגוואר
תלמידי מכון הסמיכה במוריסטאון, ניו-ג'רזי, ביקרו השבוע בבית-מדרשו של אב"ד אונגוואר הרב מנשה קליין בבורו-פארק. לאחר שיעור עיוני שמסר לתלמידים, הרב בחן אותם ולאחר-מכן העניק לכל אחד ואחד את הספר החדש שלו על ברית-מילה שיצא-לאור באחרונה. "תוצאת הבחינה הייתה מרשימה מאוד", אמר ראש המכון הרב חיים שפירא. השליח הרב משה הרסון אמר: "אנחנו שמחים מאוד לבקר בכל פעם אצל רבנים חשובים ולדון בנושאים שישפיעו על חיי הנערים בעתיד" לגלריית תמונות
![תלמידי הסמיכה במוריסטאון נבחנו אצל אב תלמידי הסמיכה במוריסטאון נבחנו אצל אב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2be88199bf0_1546381441_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות