מערכת COL
|
יום כ"ו אייר ה׳תשס״ח
31.05.2008
הבן ניצל מהכור בעקבות ברכה מהרבי ● מוצ"ש חי
שבוע טוב: COL מתכבד להגיש את התוכנית השבועית והפופולרית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן, מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית המועברת כאן בשידור בלעדי בעברית ואנגלית ■ בתוכנית, הרב בוטמן מדבר על פרשת השבוע הקרובה (נשא) ועל מתן-תורה, כשהוא מתבל את דבריו עם פנינים חסידיים ■ ובפינת הסיפור השבועי: נער שיצא לעבוד בכור אטומי בטשרנוביל ("משם לא חוזרים", כידוע) וחזר לבית באופן ניסי בעקבות ברכה מהרבי לצפייה בתוכנית
![הבן ניצל מהכור בעקבות ברכה מהרבי ● מוצ הבן ניצל מהכור בעקבות ברכה מהרבי ● מוצ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/05/5c2be80dcdc91_1546381325_news_main_gallery.jpg)
התוכנית בעברית:
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן
The English shiur
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות