מערכת COL
|
יום ט"ו אייר ה׳תשס״ח
20.05.2008
הבחורים התוועדו מול הכנסת
התוועדות מיוחדת במינה התקיימה אמש (שני) בפארק גן-הורדים שעל יד משכן הכנסת בירושלים. תלמידי ישיבת תורת אמת נסעו למקום והתוועדו עם משפיעי הישיבה, כחלק מפעילות הפצת המעיינות הנרחבת בירושלים, הנעשית על-ידי תלמידי הישיבה. הרב זלמן נוטיק, סיפר סיפורים בלתי-מפורסמים על אחיו של הרבי ר' ישראל ארי' לייב, ודיבר באריכות על הוראות מעשיות לתלמידי התמימים הנובעות מענינו של פסח שני, "אין מצב אבוד".
![הבחורים התוועדו מול הכנסת הבחורים התוועדו מול הכנסת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/05/5c2bbe4a0f9e8_1546370634_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות