מערכת COL
|
יום י"ג אייר ה׳תשס״ח
18.05.2008
הרב קנטור התוועד עם התמימים לצד המנגל ● תמונות
כשבאוויר נישאים ניחוחות הבשרים שניצלו על המנגל, התוועד רבה של תאילנד, הרב יוסף-חיים קנטור, עם בוגרי ישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית בכפר-חב"ד הלומדים כעת ב'קבוצה' בניו-יורק. הרב קנטור, נוהג בכל הזדמנות שהוא מגיע לניו-יורק, להתוועד עם הבחורים ואף למסור שיעור ב-770. ההתוועדות נערכה בביתו של ר' ניסים בוארון המארח מידי שבוע את ההתוועדות מזה מספר שנים. הרב קנטור סיפר לבחורים סיפורים מרתקים מחיי שליחותו וחיזק את הבחורים בתפקידם - נרות להאיר, כפי שדרש אדמו"ר הרש"ב נ"ע לתמונות נוספות
![הרב קנטור התוועד עם התמימים לצד המנגל ● תמונות הרב קנטור התוועד עם התמימים לצד המנגל ● תמונות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/05/5c2bbdb6e690f_1546370486_news_main_gallery.jpg)
סיפורי שליחות אל-תוך הלילה. הרב קנטור מתוועד עם הבחורים ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות