מערכת COL
|
יום י' אייר ה׳תשס״ח
15.05.2008
הרב לייבל אלטיין מצטרף ל"חובבי תורה"
שנת הלימודים הבאה תיפתח בישיבת "חובבי תורה" בקראון-הייטס עם ר"מ חדש בחסידות: הרב לייבל אלטיין. הנהלת הישיבה הודיעה על המינוי לקראת פתיחת הרישום. "הוא ימסור שיעורים קבועים שבועיים בחסידות וכן יתוועד עם התמימים", נמסר ל-COL. הרב אלטיין מנהל את המכון התורני "היכל מנחם" בבורו-פארק ועורך סדרת מאמרי "חסידות מבוארת" המבוקשת בציבור החרדי. "הוא ידוע בשיעוריו הנפלאים והמעמיקים", בהנהלה הסבירו את המניע מאחורי המינוי.
![הרב לייבל אלטיין מצטרף ל הרב לייבל אלטיין מצטרף ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/05/5c2bbce49114f_1546370276_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות