מערכת COL
|
יום כ' אדר ב ה׳תשס״ח
27.03.2008
החתונה החב"דית הזכירה לעיתון את "טוביה החולב"
"זוהי אולי החתונה הראשונה שנראתה כאן - החווייה הכי דומה עבור תושבי מדיסון היא אולי 'כנר על הגג'", כך תיארה כתבת מקומית את חתונתם של ניסי גנזבורג עם חני מטוסוב בעיר שליחות הוריה במדינת וויסקונסין. "זהו אכן נדיר", הודה אבי הכלה הנרגש השליח הרב יונה מטוסוב שהגיע לעיר עם רעייתו פייגי בשנות השמונים. 400 תושבים ואורחים השתתפו בחתונה השמחה, עם נוכחות מכובדת ממשפחת החתן ממונטריאול ובראשם הסבא הנגיד ר' יצחק גנייביש. זו הייתה הזדמנות טובה עבור השלוחים להסביר לקוראי העיתון "וויסקונסין סטייט ג'ורנל" איך עורכים חתונה לפי ההלכה היהודית.
![החתונה החב החתונה החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bb060980cc_1546367072_news_main_gallery.jpg)
החתונה של ר' ניסי וחני גנזבורג במלון מאריוט מדיסון ● צילום: מיכאל פורסטר-רוטברט
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bb061626b8_1546367073_news_images_gallery.jpg)
הסבא הנגיד ר' יצחק גנייביש ממונטריאול * צילום: מיכאל פורסטר-רוטברט
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות