מערכת COL
|
יום י"ז אדר ב ה׳תשס״ח
24.03.2008
החיילים שחזרו מעזה חגגו בפורים
בחורים מישיבת 'תומכי-תמימים' בחולון שימחו בפורים את חיילי צה"ל המשרתים בבסיס משמר הנגב. כבר 38 שנה זוכה הבסיס לביקור קבוע בחגים על-ידי הרב הרטמן והשנה הצטרפו "שחקני חיזוק" נוספים. הבחורים זיכו את החיילים בקריאת המגילה ואף העניקו להם משלוחי-מנות. בבסיס, פגשו הבחורים חיילים שרק באחרונה חזרו מעזה מפעילות מבצעית. לפני שיצאה הקבוצה מהבסיס, הודה המפקד לרב הרטמן ולבחורים על העידוד הרב שהם העניקו להם בביקור.
![החיילים שחזרו מעזה חגגו בפורים החיילים שחזרו מעזה חגגו בפורים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2bafc716c5b_1546366919_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות